Technologie

Lineární navíjení

Lineární navíjení je jednoznačně základem naší výroby. Disponujeme speciálními poloautomatickými i plně automatickými navíjecími stroji, s kterými se přizpůsobíme potřebám a přáním našich zákazníků.

Toroidní navíjení

Výroba toroidních vinutých dílů je dalším důležitým segmentem naší produkce. Vybavenost moderními navíjecími stroji nám umožňuje vyrábět díly od průměru několika milimetrů po řádově desítky centimetrů.

Frézování

Provozujeme vlastní vertikální obráběcí centra, díky nimž jsme schopni vytvářet mechanické komponenty související s naší výrobou a uspokojit tak potřeby zákazníka v celé řadě frézovacích a vrtacích úloh vyžadujících maximální přesnost.

Soustružení

Naše strojní dílny jsou vybaveny od klasicky ovládaných obráběcích strojů až po moderní CNC víceosé stroje, kde jsme schopni splnit specifická zadání.

3D měření

Jelikož chceme vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům a dodržet jimi zadané velmi přesné tolerance, disponují naše strojní dílny také adekvátním měřícím vybavením.

Elektroerozivní vrtání a řezání

Pro obrábění vysoce odolných materiálů, vytváření problémových tvarů nebo v případech, kdy metody CNC soustružení a frézování jednoduše nestačí, vstupuje do hry elektroerozivní řezání a hloubení.

Laserové řezání a svařování

Pro specifické účely máme ve strojní výbavě kompaktní vláknový laser nebo také zařízení pro svařování laserovým paprskem či možnost laserového gravírování.

Zalévání

Vhodné technologické vybavení poskytuje možnosti zalévání jak konvenčního, tak do vakua. Umíme zalévat nejen samostatné komponenty, ale i celé montážní sestavy. V procesu používáme hmoty epoxidové, polyuretanové a silikonové.

Kontakty