Profil firmy

P&V ELEKTRONIC spol. s r.o.

P&V Elektronic spol. s r.o. je společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice.

Společnost P&V Elektronic spol. s r.o. byla založena v roce 1994 a od samého počátku se zaměřila na výrobu a distribuci zákaznických vinutých dílů pro elektroniku a elektrotechniku. Díky rozmanitosti a vysoké kvalitě produkce navázala společnost brzy také kontakty se zahraničními partnery a došlo k podstatnému navýšení produkce a k rozšíření výrobních prostor i kapacit.

V současné době firma zaměstnává více než 50 zaměstnanců a disponuje moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Do popředí strategických záměrů společnosti se dostaly především zákaznické komponenty, které značně rozšířili produktové portfolio. Nabídku tvoří široká škála standardních produktů i specifických zákaznických dílů, kde je důležitá velmi úzká spolupráce se zákazníkem pro dosažení optimálního technického řešení.

 

Cívky a výrobní nástroje na míru

Jedním z důvodů úspěšnosti výrobků je vhodné nástrojové vybavení navíjecích pracovišť. Kompletní strojní vybavení umožňuje nejen nástrojovou přípravu výroby, ale i produkci dalších mechanických komponent, které s výrobou souvisejí. Jde například o nestandardní cívkové kostry, různé izolační prvky, mechanické díly cívkových sestav, přípravky pro zalévání, atd.

Kvalitní pracovní prostředí, kvalitní výrobky a kontroly kvality

Nutným předpokladem společnosti je plnění požadavků v oblasti kontroly kvality produkce a dobré technické vybavení kontrolních pracovišť. Tato pracoviště disponují kontrolními mechanismy, postupy i zkušebními prostředky na vysoké úrovni. S ohledem na sériovost vyráběných dílů a požadavek vysoké kvality je technická kontrola těmto potřebám přizpůsobena. Hlavním cílem vždy bude plnění požadavků i těch nejnáročnějších zákazníků k jejich maximální spokojenosti.

Kontakty
Čeština